| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |
| Schroef het Verwarmen Capaciteit | 5-6 kW |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Station | Enige Post of Dubbele Post |
| Motorvermogen oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Modelleer nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Voltage | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | als orde |
| Toepassing | Fles, watertank, container, medisch, wegvat |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |