| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420 mm ballen extrusie blaasvormmachine |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Koelsysteem | Luchtkoeling |
| Drijfsysteem | Servomotor |
| Verwarmingssysteem | Het elektrische verwarmen |
| Materiaal | Plastic |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Typ van blaasgiet | Extrusieblaasgietwerk |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Toepassing | Plastic modellen, watervaten, koelkast |
| Motor | Servomotor |
| Plc-controle | Japans Mitsubishi |
| Gewicht (t) | 6.5 |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |