| Verstrekte instructies | Instructies in Chinees en het Engels |
|---|---|
| Monsters verstrekt | Indien nodig |
| Blaasvormtype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Showroom Locatie | Geen |
| Waterstroom | 100l/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, Kleuterschoolbed |
| Vormgevingsmodus | blazende vorm |
|---|---|
| Productmateriaal | Metaal |
| Product | Huishoudelijk apparaat |
| Materiaal | 42CrMo |
| Ontwerpsoftware | Pro-e |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat, Motor, Versnellingsbak |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Verwarmingsmethode | het elektrische cyclus verwarmen |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, Kleuterschoolbed |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Schroefdiameter | 80mm |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |