| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Stroomvoorziening | 220V/380V/400V/415V/440V 50/60HZ |
| Klemkracht | 110 kN |
| Verwarmingszone | 3 |
| Verwarmingsvermogen | 13.8kw |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Machinelevensduur | >20years |
| Garantie | 1 jaar |
| Maximum Productvolume | 120 L |
| Het vastklemmen Kracht | 600KN |
| Max. productvolume | 1 gallon |
|---|---|
| Uit Gezette Capaciteit | 400~600pcs/h |
| Schroefdiameter | 45mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 10kw |
| Schroef het verwarmen capaciteit | 2.6Kw |
| Max.Product Volume | 5L |
|---|---|
| Plasticiserende omvormer | innovance |
| Klemkracht | 110 kN |
| Parison-controlesysteem | Wisetech/Xunjie/MOOG |
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 18kW |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 900 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 1.2 m ³ /min |
| Sollicitatie | Drankfles, oliefles |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Technische Dienst | 24 uur/365 dagen online |
| Gecontroleerd door | PLC |
| Vormen van sluit- en openingscilinder | Festo |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | Loper |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |