| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Auto-Deflashing | MET auto-Deflashing |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Sutiable | 0~5L fles |
| Binnen gemaakt | China |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Auto-Deflashing | MET auto-Deflashing |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Sutiable | 0~5L fles |
| Binnen gemaakt | China |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Auto-Deflashing | MET auto-Deflashing |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Sutiable | 0~5L fles |
| Binnen gemaakt | China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | China |
| Naam | plastic domoor die machine maken |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Materiaal | HDPE, LDEP, PP |
| Machinetype | Hoge snelheids Plastic Fles die Machine maken |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Gemakkelijk te werken |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Output (kg/u) | 100 Kg/u |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Modelleer nr. | DSB80II |
|---|---|
| Post | Één Post of Post Twee |
| Auto-Deflashing | beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |