| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Max. Productvolume | 120L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
|---|---|
| Luchtvolume | 0,7 M3/Min |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80KN |
| Droge cyclus | 800 PC/H |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 5 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Max. Productvolume | 25L |
| Vorm | één holte |
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Drukvat, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Output (kg/u) | 35 kg/u |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 2 m ³ /min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Modelleer nr. | DSB70II |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |