| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 5L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB70II |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Modelleer nr. | DSB65I |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Output van HDPE | 200Kg/h |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Verwerkt plastiek | PE, HUISDIER, PP, HDPE, PVC |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | China |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 120mm |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 800 KN |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen kracht | 70 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |