| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Automatisering | automatisch |
|---|---|
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Verwerkt plastiek | HDPE |
| Sleutelwoorden | Automatische het Afgietselmachine van de Uitdrijvingsslag |
| Sluit/Open Slag | 8801700mm |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Schroef diameter | 100mm |
| Naam | plastic haltermachine |
| Postaantal | Enkel |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat, Motor, Versnellingsbak |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Verwarmingsmethode | het elektrische cyclus verwarmen |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek |
|---|---|
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Waaier | 0-10L plastic fles |
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| Handelsmerk | Dawson |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, motor, pomp, tandwiel, PLC, drukvat, motor, versnellingsbak |
| Sollicitatie | Plastic modellen, watervaten, koelbox |
| Motor | Servomotor |
| Productnaam | Blaasmachine voor PET-flessen |
| Sluit/Open Slag | 8801700mm |
|---|---|
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5L |
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Waterverbruik | 65 l/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |