| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 160L |
|---|---|
| Droge cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 110 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
|---|---|
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 18kW |
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 900 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 1.2 m ³ /min |
| Schroefdiameter | 80 |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit per uur ((PE) | 110 |
| Aantal verwarmingstoestellen | 4 |
| Klembeweg | 200-650 |
| Klemkracht | 110 |