| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Model nr. | ABLB75II |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 180 PCS/uur |
| Schroefdiameter | 75 mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 22 kW |
| Uitvoer van HDPE | 100kg/h |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt materiaal | PE.PP,PVC,PS,PETG,SO Op |
|---|---|
| Maximaal volume | 200 ml/500 ml |
| Productiecapaciteit | 2000~2500 stuks/uur |
| Afmeting | 4.09x3.68x2.57(M) |
| Gewicht | 8.2t |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
|---|---|
| Jaar | Nieuw |
| Afmeting (l*w*h) | 4.2*2.2*2.7 |
| Garantie van kerncomponenten | 1 jaar |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |