| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. productvolume | 3 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Assortiment | 0~5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68KN |
| Sjabloongrootte | 380*450mm |
| Voltage | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | als orde |
| Toepassing | Fles, watertank, container, medisch, wegvat |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Kerncomponenten | PLC, motor, Versnellingsbak, Motor, pomp |
|---|---|
| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Voorwaarde | nieuw |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Kunststof | PP, PS, PC, ABS |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Vormmateriaal | P20, P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Kleur | Aangepast |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |