| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Gewicht (t) | 6.5 |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroef L/D verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 18.5 Kw |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 pc/h |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De Macht van de schroefaandrijving | 18.5 kW |
| Voorwaarde | Nieuwe verkoop |
|---|---|
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Garantie | 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag, het Afgietsel van de Rekslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, stuk speelgoed |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |