| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 30KW |
|---|---|
| Output (kg/u) | 130 kg/u |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | ja |
| Garantie | één jaar |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige automatisch |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag, de Vorm van de Injectieslag |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag, de Vorm van de Injectieslag |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER, PC, PVC, PE, PE/PP, LDPE, HDPE, PP |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, motor, pomp, tandwiel, PLC, drukvat, motor, versnellingsbak |
| Sollicitatie | Plastic modellen, watervaten, koelbox |
| Motor | Servomotor |
| Productnaam | Blaasmachine voor PET-flessen |
| Automatisch | ja |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, Één Jaar, 24 maanden |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE, PVC |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Schroefdiameter | 40mm |
|---|---|
| Schroefsnelheid | 0-190RPM |
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Injectiedruk | 174Mpa |
| Max. Hydraulische Druk | 140Kg/cm |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |