| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Voltage | 440V/415V/380V/220V |
| Waterstroom | 100L/Min |
| Schroefdiameter | 56 mm |
|---|---|
| Schotvolume (theoretisch) | 788 cm ³ |
| Geschoten gewicht | 709 g |
| Injectiedruk | Mpa 178 |
| Injectietarief | 210 g/s |
| Productiecapaciteit | vanaf Steekproeven |
|---|---|
| Schroefdiameter | 50mm |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 89 Kn |
| Geschikte Flessenwaaier | 5ml-1L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Modelleer nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1100 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Taal instellingen | Chinees en Engels verrichtingspaneel |
|---|---|
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning, Vrije vervangstukken, Gebiedsinstallatio |
| Voltage | Als vereiste klant |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 200 g/s |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| Flessenvolume (ml) | 800 ml |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Merknaam | DAWSON |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Gepersonaliseerd logo | - Ja, dat klopt. |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
| Mankracht vereist | exploitant 1~2 |
| ingenieursdienst | Ingenieurs kunnen naar de fabriek van de klant gaan voor installatietraining |