| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, ABS |
| Max Volume | 30L |
| Toepassingen | Jerry Cans, Trommels, Gallons, Hulpmiddeldozen |
| Certificaat | Ce |
| Nauwkeurigheid | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Controlesysteem | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Geschikt voor | 5ml aan de kleine plastic kosmetische fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| kunststoffen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Lokale service | n: Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama |
| De kleur van de machineverschijning | Aanpassing |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen Kracht | kn 80 |
| Specificatie | DSB80-12L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Max. Productvolume | 12L |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| HS CODE | 8477301000 |
| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Modelleer nr. | ABLB65 |
|---|---|
| Schroefdiameter | 65mm |
| voorwaarde | nieuw |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Waarborgtijd | 1 jaar |