| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Vormmateriaal | S136, Aluminiumlegering 606 |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, Voertuigvorm, plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | Multiholte, één of meer |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Voltage | 380V/50Hz/3phase zoals gebruikelijk |
| Plastic type | PP/PE, HUISDIER, PVC, PP, PE |
| Model nr. | ABLB65I |
|---|---|
| Station | Dubbelstation Dubbel stempelkop |
| Max. productvolume | 2 liter |
| Het vastklemmen Systeem | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Max Product Volume | 30 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 60 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 mm |
| Schroefl/d verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Schroefdiameter | 80 |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit per uur ((PE) | 110 |
| Aantal verwarmingstoestellen | 4 |
| Klembeweg | 200-650 |
| Klemkracht | 110 |
| Schroefdiameter | 80 |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit per uur ((PE) | 110 |
| Aantal verwarmingstoestellen | 4 |
| Klembeweg | 200-650 |
| Klemkracht | 110 |