| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 38 |
| Flessenvolume (ml) | 200ml |
| Toepassing | Plastic Fles, HUISDIERENflessen |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 720 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 720 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 378 |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Voltage | aangepast |
| Gebruik | Plastic Productie; plastic flessen; speelgoed; reddingsboei |
| Productnaam | Injectie het Vormen Machine |
|---|---|
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Certificering | CE |
| voltage | Als vereiste klant |
| Gebruikt voor | Buisschakelaar, voorvormen, kappen, kratten, speelgoed… |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 630 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 600 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 543 |
| Kunststof verwerkt | HUISDIER |
|---|---|
| Stijl | Horizontaal |
| Afstand tussen trekstangen (breedte) (mm) | 630 mm |
| Afstand tussen trekstangen (hoogte) (mm) | 600 mm |
| Het plastificeren van Capaciteit (g/s) | 543 |