| Vormmateriaal | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 enz. |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | Automatisch ontknippersysteem meegeleverd |
| Materiaal | CNC, draaibank, EDM, draadsnijden, boren, enz. |
| Product | Huishoudenproduct, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Specificatie | ABLB80-25L |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Vormmateriaal | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 ENZ. |
|---|---|
| Auto-deflashing | Auto-deflashing verstrekt systeem |
| Holte | Veelvoudige Beschikbare Holten |
| Oppervlaktebehandeling | Het oppoetsen |
| Vormbasis | De standaard, Europese norm van HASCO, Wereldnorm |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Vormmateriaal | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, |
|---|---|
| Holte | Meerdere holtes beschikbaar |
| Materiaal | CNC, draaibank, EDM, draadsnijden, boren, enz. |
| Logo aangepast | ja |
| Volledige productielijn | volledige lijn, niet alleen vorm maar al plastic machines u wenst. |