| Productmateriaal | Plastiek |
|---|---|
| Product | plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | De enige Holte/de Multiholte, één of meer, kiest/Familie uit |
| Agent | Hete Agent\ Koude Agent |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Toepassing | Medische fles, schoonheidsmiddel |
| Voltage | 380V, 380V/50HZ, 220/380V, 220V/380V/415V/460V. |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Type | Volledig-auto, Injectieslag het Vormen |
| ModelNo. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
|---|---|
| Loper | Hot Runner\ Cold Runner |
| Productnaam | Vorm van het injectie de Plastic Huishouden |
| Naam | 4 holtes ABS plastic wijnflesring plastic mal |
| Plastic materiaal | HUISDIER,PP,PS,PC,ABS |
| Voltage | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | als orde |
| Toepassing | Fles, container |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Na garantieservice | Online-ondersteuning |
|---|---|
| Lokale servicelocatie | Geen |
| After-sales service verleend | Eén jaar |
| naam | lektester |
| Trefwoord | automatische lektoetser |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |