| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
| Toepassingen | 5ml aan de kleine plastic flessen van 1L |
|---|---|
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag |
| De kleur van de machineverschijning | 1~2 exploitant |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Garantie | 1 jaar, 12 Maanden, Één Jaar |
| Kleur | Blauw en wit of aangepast, de Aangepaste Eisen van de Cliënt, |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS, COC |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Machinetype | Het afgietselmachine van de uitdrijvingsslag |
|---|---|
| Productie | HDPE Uitdrijvingsslag het Vormen Machine |
| Materiaal | PE, PP, PVC, PA… |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |