| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
|---|---|
| Max. Productvolume | 25L |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Het vastklemmen Kracht | 270 Kn |
| Het verwarmen Streek | 4 aluminiumverwarmer |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Schroef het Verwarmen Macht (kW) | 6 kW |
|---|---|
| De Grootte van de vormdrukcilinder (Breedte) (mm) | 290 mm |
| Lucht Comsumption (m ³ /mi | 0,6 m ³ /min |
| Garantie | Één jaar |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Vormholte & snijkanten | S136, Aluminiumlegering 606 |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Product | Huishoudapparaat, Voertuigvorm, plastic injectievorm, blazende vorm |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 20L |
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| Steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |
| Toepassing | Plastic Modellen, Watertrommels, Koeldoos |
|---|---|
| Motor | Servomotor |
| PLC controle | Japans Mitsubishi |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |
| Sluit/Open Slag | 8801700mm |