| Aandrijvingsmotor | 45 KW |
|---|---|
| Toepassing | Voedsel & Drankfabriek, van de Voedselwinkel, van het Voedsel & van de Drank Winkels |
| Kerncomponenten | PLC, Lager, Motor, drukvat, Pomp |
| Machineafmeting | 6.8*3.3*5 |
| Sluit/Open Slag | 8801700mm |
| Typ van blaasgiet | Extrusieblaasgietwerk |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Toepassing | Plastic modellen, watervaten, koelkast |
| Motor | Servomotor |
| Plc-controle | Japans Mitsubishi |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | HDPE, PE, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Sleutelwoorden | slag het vormen machine |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Luchtdruk (MPa) | 0,8 Mpa |
| Verwerkt plastiek | PE, PVC, PP, HDPE, PC, PE/PP, HDPE/PP |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Machinetype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Geschikt Product | 10-30L HDPE/PP Stapelbaar Jerry Can |
| Die head type | Accumulator type die head |
| Die head volume | 3.5L |
| Control System | Wisetech PLC for extrusion blow molding machine |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | Loper |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Dubbele Post Enige Post |
| Matrijzenhoofd | 1-4 hoofd |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 5L |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |