| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| sutiable | 0~5L fles |
| Max. Productvolume | 5L |
| Max. Productvolume | 5L |
|---|---|
| toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| sutiable | 0~5L fles |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
|---|---|
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 160L |
|---|---|
| Droge cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 110 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Materiaal | PC-HDPE PP |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Toepasselijke Industrie | Chemische Container |
| Schroefdiameter | 100mm |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Toepassing | FLES |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Machineafmeting | 6.8×3.3×5 |
| Schakelaar | Schneider |
| De Capaciteit van de olietank | 850L |
| Max Product Volume | 20L |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | MET auto-Deflashing |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Schroefl/d Verhouding | 25L/D |
| Max Mold Size | 800X1000mm |