| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Film Verpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS Code | 8477301000 |
| Machine type | Extrusion blow moulding machine |
|---|---|
| Suitable product | 10L 20L 25L 30L HDPE Jerry Can and plastic drums |
| Type snijkop | Accumulatortype matrijzenhoofd |
| Matrijzen hoofdvolume | 3.5L |
| Parison control | Equipped, wisetech, or Xunjie or MOOG brand |
| Type strijkkop volgens verwerkingsmethode | continu-type matrijskop |
|---|---|
| Tipe strijkkop naar aantal strijkkoppen | 2 |
| Typ van de matrijskop per laagnummer | 1 |
| Centrumafstand | Multi-hoofden sterven hoofd, middelste afstand kan worden aangepast |
| Geschikt materiaal | HDPE/LDPE/PP/PVC/EVOH/TPU/TPV/ABS/Tritan/PPSU, enz. |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, watertank, jerrycan, Jerrycan, Kleuterschoolbed |
| Voltage | 220V/380V, 380V/50HZ |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Het vastklemmen Kracht (kN) | 900 |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Gemakkelijk |
| Assortiment | 10~30L |
|---|---|
| Productiviteit | 45~60BPH |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Schroefl/d verhouding | 25 L/D |
| Gewicht | 22,5 Ton |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |