| Productsoort | Uitdrijvingsslag het Vormen |
|---|---|
| Schroef L/D verhouding | 30:1 |
| Hydraulische aandrijflijn (hoofd) | 42KW |
| Totaal vermogen van de machine | 360kW |
| Productiecapaciteit | 20-25 stuks per uur |
| Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Grondstof | HDPE |
| Automatisering | Automatisering: |
| Verpakking Details | houten |
| Levertijd | 45-65 dagen |
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
|---|---|
| Max. productvolume | 250L |
| machinetype | Slag het Vormen Machine |
| Slag het Vormen de Diameter van de Machineschroef | 100mm |
| Het vastklemmen kracht | 780kn |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Voltage | 220V/380V, 380V/50HZ |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Het vastklemmen Kracht (kN) | 900 |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Gemakkelijk |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | China |