| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Kleuterschoolbed |
| Nauwkeurigheid | ±0.02mm |
|---|---|
| Clamping Force | 250KN |
| Controlesysteem | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Heating Zone | 4 |
| Machinetype | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Geschikt Product | 10-30L HDPE/PP Stapelbaar Jerry Can |
| Die head type | Accumulator type die head |
| Die head volume | 3.5L |
| Control System | Wisetech PLC for extrusion blow molding machine |
| Productsoort | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Schroef L/D verhouding | 30:1 |
| Maximale vormgrootte | 1700 mm*1800 mm |
| Hydraulische aandrijflijn (hoofd) | 42KW |
| Matrijzen hoofdvolume | 50L |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 5L |
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Waterverbruik | 65 l/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Productnaam | Uitdrijvingsslag het Vormen Machine |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Materiaal | Pp-PE enz. |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE |
| Naam | Uitdrijvingsslag het Vormen Machine |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | China |