| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Film Verpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS Code | 8477301000 |
| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Handelsmerk | DAWSON |
| HS Code | 8477301000 |
| Productenvolume | Kleine plastic flessencontainers van 5ml to1L |
|---|---|
| Aangepast embleem | Embleem en machine de verschijningskleur kan worden aangepast |
| Hulpmateriaal | Wij helpen klanten om beroemde merk hulpmachines te kopen |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Afmeting (L*W*H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 78kn |
| macht (kW) | 25kw |
| Gewicht (kg) | 4 kg |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Toepassing | Fles, jerrycan, Jerrycan: |
| toepassing | 5ml aan de kleine plastic fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| Kerncomponent | Versnellingsbak, Pomp, Toestel, Lager, Motor, Motor, PLC… |
| Geschikte materialen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Typ van blaasgiet | Extrusieblaasgietwerk |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
| Toepassing | Plastic modellen, watervaten, koelkast |
| Motor | Servomotor |
| Plc-controle | Japans Mitsubishi |
| Geschikt voor | 5ml aan de kleine plastic kosmetische fles van 1000ml |
|---|---|
| Slag het Vormen Type | Injectieslag het Vormen |
| kunststoffen | PP, HDPE, PVC, PPR, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Lokale service | n: Saudi-Arabië, Colombia, Zuid-Afrika, Panama |
| De kleur van de machineverschijning | Aanpassing |
| Afmeting (L*W*H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 78kn |
| macht (kW) | 25kw |
| Gewicht (kg) | 4 kg |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de uitdrijvingsslag |
| Verwerkt plastiek | PE, PP, HDPE |