| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Injectiesnelheid | 0-200mm/s |
| Verwarmingsvermogen | 7-15 kW |
| Injectievolume | 2-100 cm3 |
| Halsdiameter (mm) | 140 MM. |
|---|---|
| Flessenvolume (ml) | 250 ml |
| Afmeting (L*W*H) | 3.8X1.5X3.2M |
| Marketing Type | Gewoon Product |
| Het Rapport van de machinestest | Verstrekt |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| maximum producthoogte | 50200mm |
| Max Product Volume | 50-1000ml |
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Model | Eenstapige injectieblaasvormmachine |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
| Fles Volume ((ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Toepassing | fles |
| Toepasselijke industrieën | Werkplaatsen voor het repareren van machines |
| Kerncomponenten | Motor, PLC |
| Type | Stretch Pet Blow Moulding |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
|---|---|
| Naam van het product | Slag het Vormen Machine |
| Geschikte Fles | Drinkfles |
| Sleutelwoorden | Automatische Huisdieren Blazende Machine |
| Type | Automatische botte-Blazende Machines |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |