| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Output | 600BPH |
|---|---|
| Schimmel | 1 holte |
| Spanning | Op verzoek van de klant |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500 kg |
| Output | 600bph |
|---|---|
| Vorm | 1 holte |
| voltage | Volgens Klantenverzoek |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| gewicht | 500KG |
| Output | 800 bph |
|---|---|
| Schimmel | 1 holte |
| Spanning | Op verzoek van de klant |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500 kg |
| Output | 800bph |
|---|---|
| Vorm | 1 holte |
| Voltage | Volgens Klantenverzoek |
| Afmeting (l*w*h) | 1.6*0.6*1.5 |
| Gewicht | 500kg |
| Schroefl/d verhouding | 28 L/D |
|---|---|
| Postaantal | Kies uit |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Materiaal | PC-HDPE PP |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Toepasselijke Industrie | Chemische Container |
| Parison Control systeem | M00G 200 punten |
|---|---|
| Microcomputerbesturingssysteem | WISETECH |
| Temperatuurregelaar | WISETECH |
| Hulprelais | Omron |
| Contactor | Schneider |