| Luchtdruk (MPa) | 0.8MPa |
|---|---|
| Output (kg/u) | 50 kg/u |
| De Macht van de extrudermotor (kW) | 11 kW |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 0,5 M ³ /Min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Schroef diameter | 100mm |
| Naam | plastic haltermachine |
| Postaantal | Enkel |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Drukvat, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Output (kg/u) | 35 kg/u |
| Lucht Comsumption (m ³ /min) | 2 m ³ /min |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Naam | plastic domoor die machine maken |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Materiaal | HDPE, LDEP, PP |
| Machinetype | Hoge snelheids Plastic Fles die Machine maken |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 120mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Enkel |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |