| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Auto-Deflashing | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| Max Volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
|---|---|
| Waterdruk | 0.4-0.6mpa |
| Max Volume | 5L |
| Modelleer nr. | DSB80II |
| Koelmiddel | water |
| Max. Productvolume | 25L |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig hoofd |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| sutiable | de Fles van 20L 25L |
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Toepassingen | Jerry Cans, Flessen, Gallons |
|---|---|
| Max Product Volume | 15L |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, LDPE, PVC, PC, PS |
| Postaantal | Dubbele Post |
| Facultatieve laag | Veelvoudige Beschikbare Laag |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| maximale volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |
| Vormslag | 5501350mm |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Specificatie | ABLD100 |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Geschikt productvolume | 100-120L |
|---|---|
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 75KW |
| Vormslag | 5501350mm |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |