| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Schroefdiameter | 70 mm |
|---|---|
| Productassortiment | 0 tot en met 5L |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 68kn |
| Malplaatjegrootte | 380*450 mm |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Output van HDPE | 100kg/h |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Output van HDPE | 100kg/h |
| Max Product Volume | 8 liter |
|---|---|
| Outputcapaciteit | 200pcs/h |
| Voorwaarde | Nieuw |
| schroefdiameter | 75mm |
| De uitvoerhaven | Shanghai |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |