| Station | Dubbel station |
|---|---|
| Gewicht van de matras | 1/2/3/4 |
| Max. productvolume | Systeem voor het vastklemmen van het schakelaartype |
| Hydraulisch systeem | 68kn |
| Geschikt materiaal | HDPE, PP |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Belangrijkste verkooppunten | Gemakkelijk te bedienen |
| Toepasselijke sectoren | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 300L |
|---|---|
| Droge cyclus | 360 PC/H |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 28 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Schroefdiameter | 80 mm |
|---|---|
| Assortiment | 10 tot en met 30 l |
| Materiaal | HDPE, LDPE, PP |
| Klemkracht | 270KN |
| Malplaatjegrootte | 680*660 mm |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Versnellingsbak, Motor, Pomp |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| schroefdiameter | 75MM |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Clamping Force | 250KN |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Heating Power | 22KW |
| Max.Extrusion Capacity | 120KG/H |
| Schroefdiameter | 80mm |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |