| Producten | Plastic schoonheidsmiddelen, de dagelijkse flessen van de noodzaakshampoo. |
|---|---|
| Hol deelvolume | 5ml aan 1L |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Filmverpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS code | 8477301000 |
| ModelNo. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 120L |
| Vervoerpakket | Film Verpakking |
| Handelsmerk | Dawson |
| HS Code | 8477301000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | JA |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ |
| Na garantie service | Online ondersteuning |
|---|---|
| Plaats van de lokale dienst | Geen |
| Naverkoopservice | Eén jaar |
| Naam | Leak Tester |
| Sleutelwoord | automatische lektoetser |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |
| Sollicitatie | PET-fles, pot, blikjes... |
|---|---|
| Blaasvormtype | spuitrekblazen |
| Spanning | Volgens het land van de klant |
| Voorwaarde | nieuw |
| Verpakking Details | De machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken worden ingepakt met |
| Schroefdiameter | 40mm |
|---|---|
| Schroefsnelheid | 0-190RPM |
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Injectiedruk | 174Mpa |
| Max. Hydraulische Druk | 140Kg/cm |
| Post | Één Post of Post Twee |
|---|---|
| Automatisch ontknipperen | Beschikbaar |
| Materiaal | HDPE, PP, PVC, LDPE |
| maximale volume | 5L |
| Waterstroom | 100L/min |