| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Plaats van Oorsprong | Jiangsu, China |
|---|---|
| Kerncomponenten | PLC, Lager, Versnellingsbak |
| Voltage | Aangepast |
| Plastic Type | PP/PE, HUISDIER, PVC, PP, PE |
| schacht ontwerp | Enkele as (optioneel van dubbele as) |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Automatisch wissen | met automatisch wissen |
| Vorm | Eén holte of twee holtes |
| geschikt | 0~5L fles |
| Gemaakt in | China |
| Voltage | 380V/3Ph/50Hz |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | als orde |
| Toepassing | Fles, container |
| Verleende naverkoop de dienst | Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteuning |
| Modelleer nr. | Ablb75i-1 |
|---|---|
| Schroef het verwarmen capaciteit | 6 kW |
| HDPE Output | 100kg/h |
| Het vastklemmen Kracht | 80Kn |
| maximum vormgrootte | 400X450mm |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| HS Code | 8477301000 |
| Max. Productvolume | 25L |
| Specificatie | ABLB90-30L |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Modelleer nr. | IBM65D |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Max. Productvolume | 1L |
| Vormmateriaal | S136, P20, 4Cr13 |
| Het vastklemmen Kracht van het Blazen | 40 Ton |
| Automatisch | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| Controlesysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| schroefdiameter | 75MM |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |