| Na garantieservice | Online ondersteuning |
|---|---|
| Lokale servicelocatie | Geen |
| After-sales service verstrekt | Een jaar |
| Naam | Lektester |
| Trefwoord | automatische lektoetser |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machine Name | Auto Bottle Neck Cutting Machine |
| Machine Specification | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Applications | Cutting Necks of Bottles, Jars |
|---|---|
| Machinenaam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Naam van de machine | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machina naam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Toepassingen | Scherpe Halzen van Flessen, Kruiken |
|---|---|
| Machina naam | De autosnijmachine van de Flessenhals |
| Machinespecificatie | 800*420*850 mm |
| Vervoer Verpakking | Film en Houten Gevallen |
| Certificering | SGS,CE |
| Productmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Volume | 100ML-300L |
| Holte | Enige Holte\ Veelvoudige Holte |
| Productnaam | kappen, deksels, voorvormen, dekking… |
| steekproeven | Verzend volgens de eis van de klant |
| Vormmateriaal | S136, Aluminiumlegering 606 |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, Voertuigvorm, plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | Multiholte, één of meer |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefdiameter | 80 |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit per uur ((PE) | 110 |
| Aantal verwarmingstoestellen | 4 |
| Klembeweg | 200-650 |
| Klemkracht | 110 |