| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Automatisch | - Jawel. |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Niet-geautomatiseerd |
| besturingssysteem | PLC's |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Garantietijd | 1 jaar |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Output van HDPE | 100kg/h |
| Voltage | Gespecificeerde klant |
| Auto-Deflashing | met het Auto Deflashing |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
|---|---|
| Max. Productvolume | 5L |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Modelleer nr. | ABLB75II |
|---|---|
| outputcapaciteit | 180pcs/h |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Schroef. | 76 mm |
|---|---|
| Schot grootte | 1766 cm³ |
| Geschoten gewicht | 1590 g |
| Injectiedruk | Mpa 158 |
| Injectie snelheid | 398 g/s |
| Holte | 2, 4, 6, 8, 10, 12 |
|---|---|
| Theorieoutput | 300~12000 pcs/h |
| Materiaal | HUISDIER |
| Volume | 0~20 L |
| automatisch | Volledig Automatisch |
| Geschikt productvolume | 100-250 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 120mm |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 75 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 800 KN |