| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PE, HDPE |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Voltage | Aangepast |
| Automatisch | Ja |
| Toepassing | Druppelaar, Geneeskundefles, Chemische Fles |
|---|---|
| Meer Toepassing | Melk & Yoghurtfles |
| Post | Drie in |
| Max. Maximaal Product Volume Productvolume | 1L |
| Sutiablemateriaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Schroefdiameter | 85 MM. |
|---|---|
| Geschoten (theoretisch) volume | 2418 cm ³ |
| GESCHOTEN GEWICHT | 2200 G |
| Injectiedruk | MPa 167 |
| Injectietarief | 482 g/s |
| Schroefdiameter | 56 mm |
|---|---|
| Schotvolume (theoretisch) | 788 cm ³ |
| Geschoten gewicht | 709 g |
| Injectiedruk | Mpa 178 |
| Injectietarief | 210 g/s |
| Productnaam | Moldling machine van de HUISDIEREN de Semi autoslag |
|---|---|
| merk | DAWSON |
| Model | YC 2L-4 |
| Lichte buishoeveelheid | 32PCS |
| Lichtbuis vermogen | 1.25kw |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Max. Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 70 Kn |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Pneumatisch | Festo van Duitsland of SMC van Japan |
| Schakelaar | Schneider van Franch |
| Gewicht (kg) | 6 kg |
|---|---|
| De toepasselijke industrieën | Voedsel & de Winkels van de van het van de Drankfabriek, Voedsel & Drank, andere, L |
| Video uitgaand-inspectie | Verstrekt |
| Kerncomponenten | Motor, Toestel, Motor, Versnellingsbak, Schroef |
| Uitwerperkracht (kN) | kN 70 |