| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Productnaam | Rolperperlen flessen injectie blaas gietmachine |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Afmeting (L*W*H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Het vastklemmen Kracht | 78kn |
| macht (kW) | 25kw |
| Gewicht (kg) | 4 kg |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag, de Vorm van de Injectieslag |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS |
| Garantie | 12 maanden |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Toepassing | Medische fles, schoonheidsmiddel |
| Voltage | 380V, 380V/50HZ, 220/380V, 220V/380V/415V/460V. |
| Materiaal | roestvrij staal |
| Type | Volledig-auto, Injectieslag het Vormen |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige automatisch |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag, de Vorm van de Injectieslag |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | Wij verstrekken volledige productielijn, zoals het afdekken en het vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de injectieslag, de Vorm van de Injectieslag |