| Modelleer nr. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 150 Liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 380 mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. productvolume | 150 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 380 mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Het vastklemmen Kracht | 600 Kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Schroefdiameter | 100mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| Specificatie | ABLD100 |
|---|---|
| Vormslag | 5501350mm |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
| Handelsmerk | Dawson |
| Postaantal | Kies uit |
| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| sutiable | 0~5L fles |
|---|---|
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
|---|---|
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vorm | Één Holte of Holte Twee |
| Modelleer nr. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 20 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 300 liter |
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Waterverbruik | 180 L/min. |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |