| Schroefl/d verhouding | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Max.Hydraulic Druk | 140kg/Cm |
| Schroefslag | 190mm |
| Klemtonnage | 600KN |
| Schroefl/d verhouding | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Max.Hydraulic Druk | 140kg/Cm |
| Schroefslag | 190mm |
| Klemtonnage | 600KN |
| Schroefdiameter | 40 mm |
|---|---|
| Schroef L/D verhouding | 20.5:1 |
| Schroefsnelheid | 0-190 rpm |
| Theoretische injectiecapaciteit | 238 cm3 |
| Injectiedruk | 174 Mpa |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, Aangepaste 380v, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Klemkracht | 100-500KN |
| Ejector slag | 50-150 mm |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
|---|---|
| Automatisch | ja |
| Verleende naverkoop de dienst | Videotechnische ondersteuning |
| Verwerkt plastiek | PP, PE, PC, PS |
| Garantie | 12 maanden |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| maximum producthoogte | 50200mm |
| Max Product Volume | 50-1000ml |
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Model | Eenstapige injectieblaasvormmachine |
| Productieproducten | Plastic schoonheidsmiddelen, dagelijkse noodzaakflessen. |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | 1 exploitant |
| De ingenieursdienst | De ingenieurs kunnen naar de fabriek gaan van de klant voor installatie opleiding |
| Engels Handboek | Verstrek instructies in het Engels (of andere taal indien nodig) |
| Werkende interfacetaal | Chinese, Engelse en andere talen indien nodig |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| maximum producthoogte | 50200mm |
| Max Product Volume | 50-1000ml |
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Model | Eenstapige injectieblaasvormmachine |