| Modelleer nr. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1100 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model-NR. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Productvolume | 1000 liter |
| De Grootte van de vormdrukcilinder | 1800×1800 |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Handelsmerk | Dawson |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Het Type van slagafgietsel | Het Afgietsel van de rekslag |
|---|---|
| Kerncomponenten | Lager, Motor, Pomp, Toestel, PLC, drukvat, Motor, Versnellingsbak |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Postaantal | Kies uit |
|---|---|
| Toepassing | Trommel, Plaat, Vlotter, Wegversperringen, Medische Bedraad |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |
| Het vastklemmen Kracht | 780 Kn |
| Vormslag | 5501350mm |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |