| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Productmateriaal | Staal, Aluminium |
|---|---|
| Product | Blazende Vorm |
| Het gestalte geven van Wijze | Blazende Vorm |
| Het vormleven | 250000-300000shots |
| Holte | Enige Holte/Multiholte |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPA |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | 80 KN |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen Kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen Waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Vormholte & snijkanten | hoog - kwaliteitsroestvrij staal S136H |
|---|---|
| insnoeringsplaat | ingevoerd JAPAN materiële DC53, Thermische behandeling aan HRC62 |
| Het Deflashing van eenheid en maskermateriaal | Hoog - de legering van het kwaliteitsaluminium 6061# |
| Het Deflashing van randen | binnen uiterst klein gat voor de luchtkoelings flessen, verzeker het het deflashing stabieler en vlo |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |
| Extrudermotorvermogen (kW) | 22 kW |
|---|---|
| Matrijsplaatmaat (Hoogte) (mm) | 420mm |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Toestel |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten | Gemakkelijk te werken |
| De toepasselijke industrieën | Productieinstallatie, Voedsel & Drankfabriek, Landbouwbedrijven, F |
| Max. Productvolume | 30L |
|---|---|
| Meer Toepassing | Plastic Olietrommels, Containers, Jerry Cans, Vaten |
| Uitdrijvingstype | Accumulatietype |
| Parisoncontrole | Moog 100 Punten |
| Hydraulische Motor | Servomotor |
| Geschikt productvolume | 100-120 L |
|---|---|
| Schroefdiameter | 100mm |
| Levertijd | 60days |
| Postaantal | Kies uit |
| De macht van de schroefaandrijving | 55 kW |