| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Na garantieservice | Online ondersteuning |
|---|---|
| Lokale servicelocatie | Geen |
| After-sales service verstrekt | Een jaar |
| Naam | Lektester |
| Trefwoord | automatische lektoetser |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Niet beschikbaar |
| Kerncomponenten | loper, oliecyclinder |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | 280W |
| Kerncomponenten | PLC, Motor, Lager, Versnellingsbak, Motor, Toestel, Pomp |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
| Toepassing | FLES |
| Postaantal | Kies uit |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE, PP, ABS |
| Max Volume | 30L |
| Toepassingen | Jerry Cans, Trommels, Gallons, Hulpmiddeldozen |
| Certificaat | Ce |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, motor, tandwiel |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PE, HUISDIER, PP, HDPE, PVC |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max. productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 65 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De macht van de schroefaandrijving | 18,5 kW |