| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, de beschikbare, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Afmeting (L*W*H) | Afhangen |
| Voltage | 380V |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | HDPE, PE, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Het assembleren | Verwijderbaar halsdeel en Onderst Deel |
| Koelsysteem | afzonderlijk koelsysteem |
| Verleende naverkoop de dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Videotechnische ondersteuning |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Certificering | CE |
| Voltage | 380V/50Hz/3phase zoals gebruikelijk |
| Plastic type | PP/PE, HUISDIER, PVC, PP, PE |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Het koelen waterdruk | 0,3 MPa |
| Het blazen druk | 0,6 MPa |
| Vormslag | 170-520 mm |
| Het vastklemmen Kracht | kn 80 |
| Toepassing | Flessen, potten, jerrycans, gallons, containers |
|---|---|
| Koelwaterdruk | 0,3 MPa |
| Blazende druk | 0,6 MPa |
| Schimmel beroerte | 170-520mm |
| Klemkracht | 80 kn |