| Schroefl/d verhouding | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Max.Hydraulic Druk | 140kg/Cm |
| Schroefslag | 190mm |
| Klemtonnage | 600KN |
| Schroefl/d verhouding | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Max.Hydraulic Druk | 140kg/Cm |
| Schroefslag | 190mm |
| Klemtonnage | 600KN |
| Schroefl/d verhouding | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Theoretische Injectiecapaciteit | 238cm3 |
| Max.Hydraulic Druk | 140kg/Cm |
| Schroefslag | 190mm |
| Klemtonnage | 600KN |
| Klemkracht | 600 kn |
|---|---|
| Geschikt productvolume | 100-120 liter |
| Schroefdiameter | 100 mm |
| Handelsmerk | Dawson |
| Stationsnummer | Enkel |
| Hol deelvolume | 10~30L |
|---|---|
| Toepasselijke Industrie | Productieinstallatie |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Geschikt Materiaal | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| Lucht Comsumption (m ³ /mi | 1 m ³ /min |
| Volledige productielijn | volledige lijn, niet alleen vorm maar al plastic machines u wenst. |
|---|---|
| Vormmateriaal | P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Naam | De plastic vorm van de flessenslag voor waterfles |
| andere diensten | het online overleg van 24 uur (snel antwoord) |
| Agent | Hete Agent\ Koude Agent |
| Voltage | 380V/3PH/50HZ, 220V/380V, 380V/50HZ, Aangepaste 380v, |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Afmeting (L*W*H) | 2000*1200*1800MM |
| Toepassing | fles |
| Verleende naverkoop de Dienst | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Monsters verstrekt | Geef een flesmonster na de vormtest ter bevestiging |
|---|---|
| Mankracht vereist | Wij bieden een complete productielijn, zoals afdekken en vullen |
| Garantie | 12 maanden |
| Automatisch | Volledige Automatisch |
| Het type van slagafgietsel | Injectieblaasvormgeving, injectieblaasvorm |
| Sleutelwoorden | Automatische hogesnelheid |
|---|---|
| Gebruik | 200 ml~2000 ml Fles |
| Gebruik | Plasticflessen maken |
| Naam van het product | machine voor het maken van flessen met brede nek |
| Type machine | Uitdrijvingsslag het vormen machine |