| Slag het Vormen Type | Uitdrijvingsslag het vormen machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 30 liter |
| Koelwaterdruk | 0.6 MPa |
| Waterverbruik | 100 L/min |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Video uitgaande inspectie | Mits |
|---|---|
| Machinetestrapport | Mits |
| Kerncomponenten | PLC, motor, lager, versnellingsbak, versnellingsbak |
| Kunststof verwerkt | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
|---|---|
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Bedrijfattributen | Fabrikant |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max.product volume | 8 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 800 PC/H |
| Schroefdiameter | 75 mm |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De aandrijvingsmacht van de oliepomp | 7,5 kW |
| Max Product Volume | 5L 8L |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefdiameter | 75mm |
| Waarborgtijd | 1 jaar |
| Machinelevensduur | >20 jaar |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| Matrijzenhoofd | Enig Hoofd of Dubbel Hoofd |
| Max. Productvolume | 5L |
| Auto-Deflashing | met auto-Deflashing |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB75 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Producten | Plastic schoonheidsmiddelen, de dagelijkse flessen van de noodzaakshampoo. |
|---|---|
| Hol deelvolume | 5ml aan 1L |
| Verstrekte steekproeven | Verstrek flessensteekproef na vormtest voor bevestiging |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | Slag het vormen de machine wordt ingepakt met plastic film; de hulpmachines en de vervangstukken wor |
| Max. productvolume | 30L |
|---|---|
| Droge Cyclus | 300 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 |
| De macht van de schroefaandrijving | 37 kW |