| ModelNo. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| ModelNo. | DSB80-30L |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Model-NR. | DSB80-30L |
|---|---|
| station | Enige Post of Dubbele Post |
| De motormacht van de oliepomp | 5,5 kW |
| Hoofdverwarmingsvermogen | 5,7 kW |
| Handelsmerk | Dawson |
| Schroef. | 76 mm |
|---|---|
| Schot grootte | 1766 cm³ |
| Geschoten gewicht | 1590 g |
| Injectiedruk | Mpa 158 |
| Injectie snelheid | 398 g/s |
| Transportpakket | filmverpakking |
|---|---|
| Geschikt materiaal | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,LDPE |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7KW |
| Specificatie | ABLB65I |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Ontwerpsoftware | Autocad |
|---|---|
| aangepast | aangepast |
| Levertijd | 40~45 Werkdagen |
| Het vormleven | 50,0000-5,000,000shots |
| Standaardcomponent | Dme, Hasco, JIS enz. |
| ModelNo. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5Kw |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Modelleer nr. | ABLB90 |
|---|---|
| Post | Enige Post of Dubbele Post |
| De Motormacht van de oliepomp | 5.5KW |
| Hoofd het Verwarmen Macht | 5.7kw |
| Handelsmerk | DAWSON |
| Max. Productvolume | 5 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 1000 PC/H |
| Schroefdiameter | 85 mm |
| Schroef L/D-verhouding | 24 L/D |
| Schroefaandrijfvermogen | 18,5 kW |
| Vormholte | hoog - kwaliteitsroestvrij staal S136H |
|---|---|
| Snijkanten | hoog - kwaliteitsroestvrij staal S136H |
| insnoeringsplaat | JAPAN materiële DC53 |
| Thermische behandeling aan | HRC62 |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |