| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |
| Slag het Vormen Type | Slag het Vormen Machine |
|---|---|
| Maximale toepassingsgrootte | 2 liter |
| Koelwaterdruk | 0.5 tot en met 0,6 mpa |
| Waterverbruik | 30 l/min |
| Vormlevensduur | > 2,000,000 Cycli |
| Classificatie van spuitgietmachines | Bottel Cap deksel maken injectie gietmachine |
|---|---|
| Injectiedruk | Mpa 148 |
| Dikte van de vorm | 180-470 mm |
| Tonnage van de ejector | 70KN |
| Uitwerperaantal | 5 stuks |
| Automatisering | Volledig automatisch |
|---|---|
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
| Gepersonaliseerd logo | Ja |
| Machinetest | De machine zal worden getest voor verzending |
| Belangrijkste elektronische onderdelen | SIEMENS/Duitsland |
| Automatisering | Volledig automatisch |
|---|---|
| Kleur van het apparaat | Aanpasbaar |
| Gepersonaliseerd logo | Ja |
| Machinetest | De machine zal worden getest voor verzending |
| Belangrijkste elektronische onderdelen | SIEMENS/Duitsland |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Vormdikte | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| outputcapaciteit | 450~480 PCS/H |
|---|---|
| De macht van de schroefaandrijving | 22kw |
| Geschikt productvolume | 0-5 L |
| Schroefdiameter | 75 MM. |
| Leveringsdagen | 55 dagen |
| Max Product Volume | 10 L |
|---|---|
| Droge cyclus | 700 PC/H |
| Schroefdiameter | 80 MM. |
| Schroefl/d Verhouding | 24 L/D |
| De Macht van de schroefaandrijving | 30 kW |
| Productieproducten | Plastic schoonheidsmiddelen, dagelijkse noodzaakflessen. |
|---|---|
| Vereiste arbeidskrachten | 1 exploitant |
| De ingenieursdienst | De ingenieurs kunnen naar de fabriek gaan van de klant voor installatie opleiding |
| Engels Handboek | Verstrek instructies in het Engels (of andere taal indien nodig) |
| Werkende interfacetaal | Chinese, Engelse en andere talen indien nodig |
| Vormmateriaal | S136, Aluminiumlegering 606 |
|---|---|
| Product | Huishoudapparaat, Voertuigvorm, plastic injectievorm, blazende vorm |
| Het gestalte geven van wijze | Plastic Injectievorm, Blazende Vorm, Voorvormenvorm |
| Holte | Multiholte, één of meer |
| Verpakking Details | Verpakking in houten gevallen |