| Na garantieservice | Online-ondersteuning |
|---|---|
| Lokale servicelocatie | Geen |
| After-sales service verleend | Eén jaar |
| naam | lektester |
| Trefwoord | automatische lektoetser |
| Fietstijd | 21.6 s |
|---|---|
| Productie | 16000 stuks per dag |
| Het ontwerp van de lagen | Dubbellaagontwerp |
| Schimmelmateriaal | P20, 2316, S136H, Aluminium met beryllium koper. |
| Vormlevensduur | > 1.000.000 Cycli |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Classificatie van spuitgietmachines | Injectievormmachine voor het maken van PET-preform |
|---|---|
| Injectiedruk | 160 MPa |
| Dikte van de vorm | 280-710 mm |
| Tonnage van de ejector | 3280KN |
| Uitwerperaantal | 13 stuks |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER |
|---|---|
| Halsdiameter | 38 MM. |
| Flessenvolume (ml) | 2000 ml |
| Max.Bottle Hoogte (mm) | 330 mm |
| Max.Bottle Diameter (mm) | 100 mm |
| Verwerkt plastiek | HUISDIER, Kunststof |
|---|---|
| Halsdiameter (mm) | 20 mm |
| Flessenvolume (ml) | 800 ml |
| Toepassing | HUISDIERENfles, HUISDIERENkruiken |
| Merknaam | DAWSON |
| Maximale productdiameter | 50150mm |
|---|---|
| Injectiedruk | 25-280 MPa |
| Injectiesnelheid | 0-200mm/s |
| Verwarmingsvermogen | 7-15 kW |
| Injectievolume | 2-100 cm3 |
| Toepassing | Flessen, Kruiken, Jerry Cans, Gallons, Containers |
|---|---|
| Extrudermotor | 30kw de Motor van Siemens |
| Max. Productvolume | 25L |
| Het vastklemmen Systeem | Kneveltype het Vastklemmen Systeem |
| Vat samen | Hoogwaardig Legeringsstaal, Centrum het Voeden |
| Schroef. | 76 mm |
|---|---|
| Schot grootte | 1766 cm³ |
| Geschoten gewicht | 1590 g |
| Injectiedruk | Mpa 158 |
| Injectie snelheid | 398 g/s |
| Outputcapaciteit | 180~200 pcs/h |
|---|---|
| Grootte | 4.6×3×2.4 (M) |
| Gewicht | 8.2T |
| Schroef | 90mm |
| Max Die Mouth | 180mm |